Kolm isast tööliini saksa lambakoera kutsikat (sünd 12. aug ust 2017) Estrellest Fööniks pesakonnast otsivad endale aktiivse eluviisiga omanikke. Kutsikad Fido, Frodo ja Fjodor  sobivad nii tööks, spordiks kui ka oskajale inimesele perelemmikuks.

_IMG0027Isa: ESTRELLEST VON VERTEX (IPO3, KK3), pedigree

Ema:  ESTRELLEST HURMURI KÄBI, EST IPO CH (IPO3, FH2, IPO-FH), pedigree 

Estrellest Fööniks Fido, Frodo ja Fjodor sündisid 12. augustil 2017. Kutsikad on kasvanud maal ja neid on alates teisest elunädalast eakohaselt sotsialiseeritud. Kutsikad on harjunud liikuma erinevatel pindadel (muld, rohi, puu, metall, killustik), erinevatel tasapindadel (kallakud, kännud, sillad, purded). neid on harjutatud erinevate häälte ja lõhnadega. Kõik kolm poissi käivad ka töökoerte “eelkoolis”: neile  õpetatakse nii jäljetööd kui ka kuulekuse elemente.

Kutsikad on kiibitud ja registreeritud Eesti Kennelliidus

Pesakonnas Estrellest Fööniks sündis kokku 8 kutsikat – 6 poissi ja 2 tüdrukut. Kõik kutsikad on lühikarvalised ja värvilt sonaarsed. Kolmest Fööniksist saavad aja jooksul vabatahtlikud päästekoerad, kahest kutsikast kasvatatakse IPO-koerad ehk siis hakatakse neid treenima teenistuskoerte kolmevõistluseks (jälg, kuulekus, kaitse).

Lisainfo Merike Kunglalt e-kirjaga: kumerike@hotmail.com

 

Galerii fotode autor: Reelika Kaaasik

Meid võib jälgida ja laikida
MÜÜA TÖÖLIINI SAKSA LAMBAKOERA KUTSIKAD

2 thoughts on “MÜÜA TÖÖLIINI SAKSA LAMBAKOERA KUTSIKAD

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kui sulle meeldis see lugu, siis palun laigi ja jaga ka.

Facebook0
Facebook
YOUTUBE