Kutsikakera
Kutsikakera

Täna siis esimene ümmargune juubel – 1o päeva vanust. Kutsikud söövad ja magavad. Esimesed katsetused roomamise asemel “joosta” on ka tehtud. St ilmselt viimaseid rahulikke päevi nii mulle kui ka Käbimammale.

Kaks emast Käbi-last on leidnud endale toredad omanikud: Esmeralda ja Ebony. Poisid (sonaarne Emersson  ja must Edisson) ning emased ( sonaarne Emelie ja isa Otto karva Epic)  on endiselt saadaval. Tööliini sakslased sobivad perele, kes tahab ja leiab aega nende koolitamiseks. Käbi-lapsed sobivad ka koeraspordi huvilistele: nad on koostööaltid, energilised ja nutikad. Nendega koos võib harrastada nii IPO-t, KK-d, PJK-t, agilytit, SK-d, päästet.  Käbi ise on Eesti IPO tšempion ning saanud erijälje maailmameistrivõistlustelt positiivse tulemuse. Käbi õed Hundu ja Coca on samuti tublid sportlased ning seejuures on Hundu ka Eesti IPO ja KK meister ning Coca Eesti PJK ja FH meister.

Mis aga peamine – Käbi on terve koer. Oma 5 eluaasta jooksul on ta olnud terve kui purikas (v.a siis treeningutel saadud kergemat sorti vigastused). Isa Otto tervise eest räägib juba tema 11-st eluaastat.

Kui sul on huvi, siis võta minuga julgelt ühendust.

 

Meid võib jälgida ja laikida
Vaikus enne tormi: söövad ja magavad

Kui sulle meeldis see lugu, siis palun laigi ja jaga ka.

Facebook0
Facebook
YOUTUBE